Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pentru secţiunea "Acces download"
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Ionutz_pa
Fri Sep 05 2008, 05:58PM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
Am şi eu o propunere către administratori în ceea ce priveşte postarea şi destinaţia acestor cereri de acces la download. Mi se pare normal să existe aşa ceva, nu am nimic împotrivă, nu vreau să mă înţelegeţi greşit, dar, dacă urmăriţi cu atenţie prima pagină unde apar ultimile subiecte postate, jumătate dintre ele sunt ocupate de aceste cereri (Dă-mi şi mie că o să dau şi eu, n-am de unde să dau, dar vreau, etc.) care, practic, nu interesează decât pe cel care vrea acces la download, atât.
Eu vizitez zilnic site-ul, în limita timpului disponibil, ba chiar de 2 ori şi prima oară mă uit să văd ce s-a mai discutat, ce pot să învăţ şi unde pot să ajut (dacă pot) şi nu mică mi-e mirarea să văd cum subiecte care ne interesează pe mulţi dispar numaidecât din prima pagină, luându-le locul obişnuitele cereri de acces la descărcat. De exemplu, mai devreme, din 8 post-uri existente în pagina principală, 5 erau ocupate cu aşa ceva, ca să nu mai zic că dacă ne uităm în forum sunt 477 de astfel de posturi, dublu faţă de cea mai populată secţiune, cea de la Roland (unii suntem mai deschişi la download decât la discuţii ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif ).

Propunerea mea - aici vroiam să ajung - este că atât timp cât "acest site nu are ca obiect de activitate principal download-ul" să lăsăm să apară pe prima pagină subiectele care nu vizează descărcatul şi aceste cereri să fie adresate direct administratorilor sau, eventual, ca să nu existe suspiciuni că ar fi cineva favorizat, să rămână aşa, dar să nu mai apară şi-n home page.
Sper că n-am deranjat pe nimeni, e o părere de care puteţi ţine cont... sau nu.
Mulţumesc. keyboards

[ Edited Fri Sep 05 2008, 06:36PM ]


Back to top
admin
Fri Sep 05 2008, 06:20PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Sunt perfect de acord cu ceea ce spui, numai ca, din punct de vedere tehnic nu se prea poate realiza chestiunea asta ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_doh.gif

Back to top
cminor
Fri Sep 05 2008, 09:28PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
ba da daca vor posta toti in acelasi topic dar e greu sa raspunzi unuia fara sa-i zapacesti pe restul :ppp

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style


[download] Studio romania 2023 pa3x Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:12
Nu se incarca Style


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap