Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Demo - Korg PA 3 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| testiera |
|
||
![]() Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009Posts: 254 |
nu va ma certati!amandoua sunt ff bune!tyrosul 4 are sound mai bun clar!dar nici korgul nu-i mai prejos,are toate reglajele pe fatza(si este f important cred eu,de aceea prefera majoritatea korgul,este usor de manipulat in cantare)!asa ca una peste alta,fiecare are ce nu are cealalta!...deci e chestie de gust!...treburi sa fie,sa scoata 'cascavalul'8-}
|
||
| Back to top |
|
||
| hliviu |
|
||
|
Guest
|
corect testiera ... bine punctat
|
||
| Back to top |
|
||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
tot nu pricep cine se certa......testiera.......eu am zis ca putea deschide alt trhead cu demo tyros 4 pt ca aici scrie demo korg restul care e mai buna nu ma intereseaza fiecare cumpara in functie de bani.
|
||
| Back to top |
|
||
| testiera |
|
||
![]() Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009Posts: 254 |
am spus doar!nu dau cu paru'....am avut tyros 2,3,,,,pa800,pa2xpro...acm am pa3x...stiu ce vrb!...nu din auzite!...eu m-am adaptat la nevoile mele l ..fiecare dupa ce-i trb!
|
||
| Back to top |
|
||
| huzumsorin |
|
||
![]() Registered Member #8800
Joined: 21 Jan 2010Posts: 398 |
"Foarte frumos KORG PA 3,huzumsorin daca nu sti sa citesti ca erea un subiect deschis pentru KORG PA3,dute tata la doctor sa iti puna ochelari " . Mandocule eu am vrut sa vada toata lumea ceva frumos , daca tu nu vezi altceva decat korg atunci nu stiu care-i mai bolnav dintre noi doi . apropo subiectul " demo- korg pa 3 "e deschis tot de mine . Vizionare placuta tuturor !
[ Edited Wed, 07 Sep 2011, 07:03PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Mandocu |
|
||
|
Guest
|
LINK: Click aici! ascultati un baiat talentat cu un korg pa3,sa-i dea Dumnezeu sanatate
[ Edited Wed, 07 Sep 2011, 10:58PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Mandocu |
|
||
|
Guest
|
huzumsorin a scris ... "Foarte frumos KORG PA 3,huzumsorin daca nu sti sa citesti ca erea un subiect deschis pentru KORG PA3,dute tata la doctor sa iti puna ochelari " . Mandocule eu am vrut sa vada toata lumea ceva frumos , daca tu nu vezi altceva decat korg atunci nu stiu care-i mai bolnav dintre noi doi . apropo subiectul " demo- korg pa 3 "e deschis tot de mine . Vizionare placuta tuturor ! trebuia sa deschizi un alt subiect de tyros 4,sau iti place sa bagi rica intre colegi pe acest site cum mai e si pe alt site vecin,ca de la aia incep toate supararile,parca subiecul se numeste Demo-Korg pa3,nu yamaha tyros 4 |
||
| Back to top |
|
||
| huzumsorin |
|
||
![]() Registered Member #8800
Joined: 21 Jan 2010Posts: 398 |
Mandocu a scris ... LINK: Click aici! ascultati un baiat talentat cu un korg pa3,sa-i dea Dumnezeu sanatate si unde-i korgu ca nu-l vad ! poate am chiorat eu ,daca mai vede cineva un korg acolo , eu ma duc la doctor . melodia e super ! [ Edited Thu, 08 Sep 2011, 05:05PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Mandocu |
|
||
|
Guest
|
Eu am vorbit cu Flaviu si a spus ca cinta el singur cu pa3,acum eu il cred ca e un baiat de nota 20,fiecare crede ce vrea
|
||
| Back to top |
|
||
| adt |
|
||
![]() Registered Member #10086
Joined: 05 Mar 2011Posts: 162 |
super fain canta baiatul din linkul pus de mandocu,la varsta lui canta super bine si stie sa exploateze clapa,mie unul i-mi place,pana la urma nu conteaza ce clapa este,conteaza ce stie si poate fiecare sa scoata din acea clapa,sa aveti o zi buna si mai lasati rautatile ca nu aduc nimic folositor la nimeni
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







