Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Demo - Korg PA 3
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
testiera
Sat, 03 Sep 2011, 04:19PM

Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009
Posts: 254
nu va ma certati!amandoua sunt ff bune!tyrosul 4 are sound mai bun clar!dar nici korgul nu-i mai prejos,are toate reglajele pe fatza(si este f important cred eu,de aceea prefera majoritatea korgul,este usor de manipulat in cantare)!asa ca una peste alta,fiecare are ce nu are cealalta!...deci e chestie de gust!...treburi sa fie,sa scoata 'cascavalul'8-}

Back to top
hliviu
Sat, 03 Sep 2011, 04:39PM
Guest
corect testiera ... bine punctat ../../images/emotes/yahoo/yahoo_winking.gif

Back to top
gabi3213
Sun, 04 Sep 2011, 11:02PM
Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008
Posts: 586
tot nu pricep cine se certa......testiera.......eu am zis ca putea deschide alt trhead cu demo tyros 4 pt ca aici scrie demo korg restul care e mai buna nu ma intereseaza fiecare cumpara in functie de bani.

Back to top
testiera
Mon, 05 Sep 2011, 01:33AM

Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009
Posts: 254
am spus doar!nu dau cu paru'....am avut tyros 2,3,,,,pa800,pa2xpro...acm am pa3x...stiu ce vrb!...nu din auzite!...eu m-am adaptat la nevoile mele l ..fiecare dupa ce-i trb!

Back to top
huzumsorin
Tue, 06 Sep 2011, 06:04PM

Registered Member #8800
Joined: 21 Jan 2010
Posts: 398
"Foarte frumos KORG PA 3,huzumsorin daca nu sti sa citesti ca erea un subiect deschis pentru KORG PA3,dute tata la doctor sa iti puna ochelari " . Mandocule eu am vrut sa vada toata lumea ceva frumos , daca tu nu vezi altceva decat korg atunci nu stiu care-i mai bolnav dintre noi doi . apropo subiectul " demo- korg pa 3 "e deschis tot de mine . Vizionare placuta tuturor !

[ Edited Wed, 07 Sep 2011, 07:03PM ]


Back to top
Mandocu
Wed, 07 Sep 2011, 10:57PM
Guest
LINK: Click aici! ascultati un baiat talentat cu un korg pa3,sa-i dea Dumnezeu sanatate

[ Edited Wed, 07 Sep 2011, 10:58PM ]


Back to top
Mandocu
Wed, 07 Sep 2011, 11:08PM
Guest
huzumsorin a scris ...

"Foarte frumos KORG PA 3,huzumsorin daca nu sti sa citesti ca erea un subiect deschis pentru KORG PA3,dute tata la doctor sa iti puna ochelari " . Mandocule eu am vrut sa vada toata lumea ceva frumos , daca tu nu vezi altceva decat korg atunci nu stiu care-i mai bolnav dintre noi doi . apropo subiectul " demo- korg pa 3 "e deschis tot de mine . Vizionare placuta tuturor !

trebuia sa deschizi un alt subiect de tyros 4,sau iti place sa bagi rica intre colegi pe acest site cum mai e si pe alt site vecin,ca de la aia incep toate supararile,parca subiecul se numeste Demo-Korg pa3,nu yamaha tyros 4

Back to top
huzumsorin
Thu, 08 Sep 2011, 05:04PM

Registered Member #8800
Joined: 21 Jan 2010
Posts: 398
Mandocu a scris ...

LINK: Click aici! ascultati un baiat talentat cu un korg pa3,sa-i dea Dumnezeu sanatate

si unde-i korgu ca nu-l vad ! poate am chiorat eu ,daca mai vede cineva un korg acolo , eu ma duc la doctor . melodia e super !

[ Edited Thu, 08 Sep 2011, 05:05PM ]


Back to top
Mandocu
Thu, 08 Sep 2011, 09:40PM
Guest
Eu am vorbit cu Flaviu si a spus ca cinta el singur cu pa3,acum eu il cred ca e un baiat de nota 20,fiecare crede ce vrea

Back to top
adt
Fri, 09 Sep 2011, 10:10PM
Registered Member #10086
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 162
super fain canta baiatul din linkul pus de mandocu,la varsta lui canta super bine si stie sa exploateze clapa,mie unul i-mi place,pana la urma nu conteaza ce clapa este,conteaza ce stie si poate fiecare sa scoata din acea clapa,sa aveti o zi buna si mai lasati rautatile ca nu aduc nimic folositor la nimeni

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap