Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Vizualizarea Profilului
Go to page       >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Matrafox
Wed Jul 02 2008, 09:36AM
Guest
In legatura cu profilul dupa cum se stie aici inscrierea e pe baza de mail valid.Noi am incercat sa evitam exact cum a zis PSR9000 anumite probleme.Trebuie sa discut cu admin sa vedem cum putem face sa-si vada fiecare propriul profil ca si asta e drept fiecare sa-si poata schimba poza sau avatarul.In rest nu stiu daca e bine ca un membru sa poata vizualiza profilul unui alt membru chiar nu-i vad partea practica.Oricum noi suntem deschisi si mai asteptam si alte pareri in asa fel ca hotararea finala sa fie una buna.

Back to top
cminor
Wed Jul 02 2008, 09:41AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
nu cred ca ar fi bine sa se vada dintr-un singur motiv...
a trebuit sa bag cam 10 useri in lista de ignore datorita mesajelor mass cu injuraturi.
daca vrea cineva adresa mea... sa mi-o ceara dar nu vreau ca oricine vrea as ma dispere sa imi trimita mailuri sau add cu 7-8 adrese.

Back to top
Ionutz_pa
Wed Jul 02 2008, 11:19AM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
Mă scuzaţi ca am generat această discuţie, era doar o nedumerire. În legătură cu aceasta (eu sunt vizitator aici şi nu m-am chinuit eu la acest site ca să-l schimb) are dreptate şi cminor si Dorel, la un moment dat şi eu aveam lista plină de mess cu persoane cu care nu discutasem niciodată, care tot îmi trimiteau mesaje (mass) cu copii bolnavi de nu-ştiu-ce, mesaje status de prost-gust, etc.
Nu cred totuşi că ar avea cu ce să mă deranjeze dacă-mi vede cineva profilul, n-am nimic de ascuns, n-am nu ştiu câţi useri cu care să mă loghez pe site şi dacă nu doresc să fiu deranjat, pot să-mi ascund adresa de e-mail şi cea de messenger. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Nu cred că se pot evita aşa discuţiile în contradictoriu, aici e vorba şi de caracterul persoanei şi de educaţie, dar ca proprietari ai acestui site, administratorii pot, după primul avertisment, să blocheze contul celui care este rău intenţionat. Aici suntem ca o familie, nu trebuie să ne ascundem unul de celălalt, iar cei care sunt puşi pe harţă să fie excluşi. Degeaba unii au măiestrie şi talent dacă n-au OMENIE ! Şi pentru aceştia aplicăm legea lui Ohm: "Fii OM cu mine ca să fiu OM cu tine". ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif

Back to top
Klaudyu
Wed Jul 02 2008, 12:28PM

Registered Member #69
Joined: Wed Jun 04 2008, 12:09PM
Posts: 221
se poate face un profil special, continand: ,,Nume, Prenume, Adresa, CNP, B.I. seria,nr., Nume parinti, starea civila, " etc. si cred k toti vor fi multumiti... sa nu uitam faxul! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif

Back to top
tti
Wed Jul 02 2008, 12:36PM

Registered Member #7
Joined: Thu May 22 2008, 03:46PM
Posts: 112
Mai Klaudiule !! ce mai dai din coada mai.. !!
Numai de shotii te tii

Back to top
Matrafox
Wed Jul 02 2008, 01:37PM
Guest
mai Klaudyule pana acum sunt dezamagit de dine in afara de glume ieftine nu ai facut nimic pe forum desi te-am rugat sa faci un tutorial cu clapa ta pentru incepatori.Daca nu vrei spune sa te inrolam inapoi ca membru simplu si punem pe altcineva moderator.

Back to top
Ionutz_pa
Wed Jul 02 2008, 01:46PM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
Şi eu am vrut să spun acelaşi lucru Dorel, dar nu mi-am permis (nu referitor la tutorial).
Klaudyule, ar trebui să încerci să te maturizezi puţin şi să înveţi să-ţi asumi totuşi nişte responsabilităţi.

Back to top
Klaudyu
Wed Jul 02 2008, 03:10PM

Registered Member #69
Joined: Wed Jun 04 2008, 12:09PM
Posts: 221
Bine! Promit ca a fost ultima data! Ma apuc imediat de tutorial! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
cminor
Wed Jul 02 2008, 03:38PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
klaudyu a scris ...

se poate face un profil special, continand: ,,Nume, Prenume, Adresa, CNP, B.I. seria,nr., Nume parinti, starea civila, " etc. si cred k toti vor fi multumiti... sa nu uitam faxul! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif

daca nu se specifica preferintele sexuale aaah culinare am vrut sa zic... degeaba

Back to top
Klaudyu
Wed Jul 02 2008, 03:50PM

Registered Member #69
Joined: Wed Jun 04 2008, 12:09PM
Posts: 221
deci nu sunt singurul care face glume! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style


[download] Studio romania 2023 pa3x Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:12
Nu se incarca Style


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap