Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Astept opiniile voastre in legatura cu spatiul de pe site ...
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Y1000
Wed Oct 29 2008, 07:27PM

Registered Member #2144
Joined: Thu Oct 09 2008, 09:21PM
Posts: 37
eu subscriu la parerea lui cminor,bineinteles fara dubluri.

Back to top
minigutza
Wed Oct 29 2008, 07:27PM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
da sunt foarte multe dubluri si ar cam trb pastrat doar mp3 adevarate de valoare si folositoare nu orice catzaitoare sau dublura asta aviz celor care vor doar activitate si de aia le pun ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ) ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif si sa nu mai se aprobe orice fisier de care nu sa auzit sau care nu e cautat si alea care nu au fost downloadate de multi useri ar trb sterse fiind considerate nefolositoare ca si dublurile ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
D-A-N
Wed Oct 29 2008, 09:45PM

Registered Member #8
Joined: Thu May 22 2008, 03:51PM
Posts: 64
ADMIN, trebuie facuta o sortare asupra negativelor mp3, si sa ramana doar ce e original,daca e munca si dureaza trierea, eu ma ofer voluntar,daca doresti..sunt foarte multe porcarii de negative, si la fel, sa nu se mai accepte de azi inainte orice negativ mp3,daca nu e original..asta e parerea mea!

Back to top
nateum
Thu Oct 30 2008, 08:10AM

Registered Member #17
Joined: Fri May 23 2008, 07:26AM
Posts: 103
Parerea mea ca pina cind download-ul va depinde de upload situatia actuala se va mentine pt ca se vor folosi trucuri ieftine sa se puna dubluri de tot felu ca sa faca upload si cit mai mult, iar verificarea tuturor fiisierelor ar fi o munca titanica.Asa ca dragi administratori cred ca ar trebui adoptata o alta politica a site.Spun aceste lucruri pt ca volumul de munca va va depasi puterile iar la un moment dat saitul va arata ca locuiintele babutelor care aduna ori ce de pe strada.Este doar o parere pt care sper sa nu fiiu certat!

Back to top
cminor
Thu Oct 30 2008, 08:14AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
mai baieti... dar daca voi care gasiti aceste dubluri (ca eu unul nu descarc negative mp3. sau mai bine zis, nu prea descarc numic)... DE CE NU POSTATI?
Avem un thread de reclamatii si sugesti... ca sa stam sa cautam in cele peste 9000 de fisiere, am innebuni..

Back to top
Robert Craciun
Thu Oct 30 2008, 08:38AM


Registered Member #25
Joined: Sat May 24 2008, 07:38PM
Posts: 790
cel mai bine ar fi ca pt inceput sa fie sterse acele materiale cu grad cel mai scazut de download si care nu prezinta interes,mai ales cele de la sectiunea mp3!

Back to top
cminor
Thu Oct 30 2008, 10:10AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
uite o idee buna. ms roberto

Back to top
Roland07
Thu Oct 30 2008, 10:27AM

Registered Member #949
Joined: Wed Aug 20 2008, 05:55PM
Posts: 206
Sunt site-uri straine care au un (flash) player pentru fisiere mp3, mid, etc.
Daca s-ar putea face sa play-eze doar cateva secunde, nu tot fisierul integral...oricine si-ar putea da seama daca suna bine negativul sau este pozitiv.
In jur de 1MB ar fi suficient sa ne dam seama daca este sau nu negativ original.
Astfel, orice user poate contribui la rezolvarea problemei duplicatelor pe site.

[ Edited Thu Oct 30 2008, 10:29AM ]


Back to top
ROMI B.
Thu Oct 30 2008, 10:59AM

Registered Member #342
Joined: Mon Jul 14 2008, 11:11PM
Posts: 21
Eu cred ca ar fi bine sa se afiseze pe site si TOP DOWNLOAD langa TOP UPLOAD,deoarece nu cred ca este corect ca unii sa tot mulga materiale cu care scot bani,si altii sa-si bata capul cu spatiul limitat si cu tot felul de solutii....

Back to top
victor2008
Thu Oct 30 2008, 05:13PM

Registered Member #64
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:36PM
Posts: 308
Cel mai bun lucru ar fii ca negativele fie mp3 fie midi sa fie selectate in functie de valoarea lor si in functie de calitatea lor .Pentru Adminiin care le aproba ,poate ar trebuii sa asculte ce Aproba pentruca sunt foarte multe stifturi si astea nu ar trebuii aprobate Eu personal am gasit pozitive in loc de negative .Asa s-ar diminua foarte mult si s-ar inbunatatii calitatea Sitului .Va multumesc pt Bunavointa de a ma asculta

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap