Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Clape.ro numai pt clapari?
Go to page       >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Pick
Sat Jan 31 2009, 09:13PM

Registered Member #5422
Joined: Tue Jan 27 2009, 05:01PM
Posts: 5
Fratilor dar de unde atata egoism? Nu sunt clapar nu am nici o legatura cu muzica..mi-am facut cont pt a descarca niste fisiere karaoke care le gasesc folositoare la petrecerile cu prietenii..dar surpriza!!
Fiti si voi mai folositori si lasati-i si pe ceilalti sa descarce.. ce rost mai are sa faci mid-uri,fisiere pt karaoke etc daca le descarca cateva persoane de pe site..
omu daca a muncit la un fisier..el doreste sa-l imparta cu cati mai multi..
Va salut si sper sa-mi dati dreptate

Back to top
johnny.b
Sat Jan 31 2009, 10:31PM

Registered Member #2057
Joined: Mon Oct 06 2008, 07:01PM
Posts: 42
Ai dreptate, Andrei.Motivul pentru care ar trebui sa incarcam pe site piesele noastre e acela ca vrem sa impartim cu altii.Dar gandeste-te ca fiecare poate oferi ceva, chiar daca nu e clapar sau compozitor.Ai putea sa te implici putin spunandu-ti o parere sau incarcand unele piese pe care le ai din alta parte.Exista reguli deoarece nu trebuie sa se creada ca acesta e un site unde intra oricine si ia ce vrea si oricat vrea.Esti incurajat astfel sa te implici si tu putin la bunul mers al site-ului si demonstrezi ca nu esti doar un egoist care vrea doar sa ia.Sunt convins ca administratorii te vor intelege si pe tine, si de altfel, bunele tale intentii, si vei putea decarca si tu ce doresti.

Back to top
marianbigm
Sat Jan 31 2009, 11:48PM

Registered Member #14
Joined: Thu May 22 2008, 09:39PM
Posts: 463
Tu de duci la piata si vrei totul gratis ?? Te duci mai intai si muncesti, faci bani, si apoi iti cumperi ce vrei in functie de banii de care dispui. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. Si referitor la titlul threadului: e un site pt toti care au bun simt si intelegere !

[ Edited Sat Jan 31 2009, 11:48PM ]


Back to top
Ionutz_pa
Sun Feb 01 2009, 08:44AM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
1) deşi adresa site-ului este clape.ro, printre noi se găsesc mulţi membri care nu sunt clăpari;
2) nu te-a obligat nimeni să te înscrii şi nici nu te ţine cu forţa să rămâi;
3) poţi să descarci orice de pe site dacă ai şi puţină activitate, bineînţeles. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_winking.gif

Back to top
minigutza
Sun Feb 01 2009, 09:38AM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
Mai Pick,oricine este bine-venit aici.Eu sunt solist,si sunt admin deci nu cred ca are vreo legatura cu asta.Insa ca sa primesti trebuie sa si oferi !

Back to top
Pick
Sun Feb 01 2009, 11:39AM

Registered Member #5422
Joined: Tue Jan 27 2009, 05:01PM
Posts: 5
Sa ma implic putin? As putea sa uploadez cateva texte care le am..dar majoritatea se gasesc deja pe site..as putea sa-mi dau cu parerea pe forum dar nu ma pasioneaza muzica si as face asta din obligatie..as vb numai prostii
Am inteles ca sa descarci ceva..trebuie sa fii din comunitate..dar nu oricine poate sa faca parte..
Daca cineva face un fisier pt karaoke..nu cred ca vrea sa-l imparta doar cu memb comunitatii..am vazut fisiere cu 0 DL's..ce rost mai are sa le compui daca nu le foloseste mai nimeni?
Eu am facut un toturial pt photoshop pe youtube..are cateva mii de vizualizari..am fost rasplatit cu ceva? Dar pot spune ca i-am ajutat pe unii si mi-e de ajuns..
Cred ca ar treb sa faceti o sectiune unde poate sa descarce oricine..iar daca cineva compune ceva..sa aleaga sectiunea unde ar vrea sa fie fisierul (pt oricine sau doar pt memb comunitatii)
Sa nu ne mai invartim in jurul cozii..eu mi-am spus parerea..sper sa intelegeti ce vreau sa spun


Back to top
minigutza
Sun Feb 01 2009, 12:15PM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
Daca doresti sa iei fisiere de tip .kar inseamna ca ai deja cate ceva pe care noi poate nu avem ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
cminor
Sun Feb 01 2009, 12:20PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
pai daca ai citi si tu regulamentul putin, ai vedea ca se face o cerere de download care daca va fi aprobata iti va da dreptul la 2 fisiere/zi download ../../images/emotes/yahoo/yahoo_winking.gif dar ce sa-i faci, doar claparii pot citi regulamentul nuh?

[ Edited Mon Feb 02 2009, 07:44AM ]


Back to top
Danu2008
Sun Feb 01 2009, 04:34PM

Registered Member #4743
Joined: Sat Jan 03 2009, 11:07AM
Posts: 101
noi toti am trecut prin asta, cred ca cel putin ceva minima activitate poate face oricine, asa ca nu vad o problema mare din situatia data

Back to top
Pick
Sun Feb 01 2009, 06:19PM

Registered Member #5422
Joined: Tue Jan 27 2009, 05:01PM
Posts: 5
Cminor, ce te face sa crezi ca eu nu am citit regulamentul? se vede ca ai citit in fuga mesajele
Minigutza, as putea sa uploadez cateva text si cateva miduri..dar sunt putine si nu vreau sa fiu un "jmeker care vine si arunca cateva vechituri si gata obtine download" vorba lu' Matrafox

Nu am cerut acces la download aici..mi-am zis opinia si sugestiile mele pt site..
Acum am o intrebare pt Cminor
Din fisierele care le-ai postat pe site..sunt cateva macar facute de tine? (banuiesc ca ai postat si tu din moment ce esti admin)

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap