Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Membru pe site. Activitate 0-beneficii 0!
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Matrafox
Thu Jan 07 2010, 09:44AM
Guest
Nu exista nici un site mai vechi facut de noi ,mai este unul asemanator unde poti sapa in download cat vrei.Nu stiu de ce ,dar mi se pare ca stii foarte bine adresa acelui site de aceea te rog sa te potolesti si sa ne spui daca nu esti de acord cu politica acestui site deoarece ne putem strange mana prieteneste fara cearta sau jigniri.

[ Edited Thu Jan 07 2010, 09:45AM ]


Back to top
luchiana
Thu Jan 07 2010, 09:49AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
hmmmm baiete....eu incercam sa te incurajez pe tine, iar tu o dai in piraterii si ...diverse... iti urez succes in tot ceea ce intreprinzi si deasemenea iti urez sa stapanesti sanatos melodiile dar mai ales CD-urile....Nimeni nu are nevoie de ele...crede-ma....
Numa bine!!!

[ Edited Thu Jan 07 2010, 09:50AM ]


Back to top
catalinbanita
Thu Jan 07 2010, 10:08AM
Registered Member #8665
Joined: Sun Jan 03 2010, 12:22PM
Posts: 16
Matrafox a scris ...

Nu exista nici un site mai vechi facut de noi ,mai este unul asemanator unde poti sapa in download cat vrei.Nu stiu de ce ,dar mi se pare ca stii foarte bine adresa acelui site de aceea te rog sa te potolesti si sa ne spui daca nu esti de acord cu politica acestui site deoarece ne putem strange mana prieteneste fara cearta sau jigniri.

De ce aduci aminte de cearta si jigniri? Am intrebat de acel site deoarece am dat de el in cautarea de midi-uri si negative si seamana foarte mult cu acesta. Am vazut ca acolo poti descarca fara ingradire. Chiar de aia am intrebat, ca sa stiu ca daca copii de acolo si urc aici...dar nu mi se pare corect. Ar trebui si voi sa fiti mai maleabili. ca de aia exista internet, pentru a ne informa si a ne ajuta intre noi...cei care doresc. Ma vorbim...La revedere! google

Back to top
Matrafox
Thu Jan 07 2010, 10:28AM
Guest
Am adus aminte de cearta si jigniri deoarece am observat ca asta cauti.Mie nu-mi plac "jmekerii" care umbla cu cioara vopsita.Ai vazut clar ce scrie pe prima pagina "Acest site nu are ca obiect de activitate principal, downloadul! Multumim pentru intelegere."Este un site de socializare ,discutii pe [*****] muzicale care pe langa altele are si download.Noi nu vrem membri care intra din cand in cand sa vada ce mai e nou la download.Asta am incercat sa evitam daca intelegi e bine daca nu spune ca nu esti de acord si ne luam ramas bun.Dupa cum ai vazut pana acum am fost destul de maleabili.

Back to top
catalinbanita
Thu Jan 07 2010, 11:59AM
Registered Member #8665
Joined: Sun Jan 03 2010, 12:22PM
Posts: 16
Multumesc pentru maleabilitate. Dar sunteti cam rigizi...cat despre ramas bun ce sa zic. Ramas bun! Iar despre chestia cu descarcatul de pe site e posibil sa nu o fi inteles din cauza unei "greseli gramaticale". Si ce m-a surprins mai tare a fost cand am adus aminte de alt site voi ati sarit ca arsi. Asa ca dragi forumisti internetul nu se termina la www. clape.ro


Back to top
Geza
Thu Jan 07 2010, 04:18PM
Registered Member #8225
Joined: Thu Oct 15 2009, 01:58AM
Posts: 111
ce aveti mai? numa din download traiti? in foarte multe cazuri sunt ajutoare problemele altora si raspunsurile userilor. nu se rezuma totul la download. ma intreb ce faceti cu atata stiluri, tonuri...etc? sincer eu am 5 down pe zi, si si asa daca descarc intr-o saptamana 1 sau 2..(ma rog). imi descarc ceva ce imi trebuie, nu imi umplu calculatorul si orga cu chestii ce nu folosesc. pe orga am un program. (AD) MULTUMESC MULT! usor modificat si gata. de ce va trebe 1000 de tonuri? si alti 1000 de stiluri? un alt punct de vedere esta ca 80% din cei care descarca ceva si nu-i place le sterge.sunt activ si pe celalalt forum, unde down e gratis. si pot sa zic ca nu am descarcat de f muuult.

Back to top
cminor
Thu Jan 07 2010, 04:21PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
catalinbanita a scris ...

Multumesc pentru maleabilitate. Dar sunteti cam rigizi...cat despre ramas bun ce sa zic. Ramas bun! Iar despre chestia cu descarcatul de pe site e posibil sa nu o fi inteles din cauza unei "greseli gramaticale". Si ce m-a surprins mai tare a fost cand am adus aminte de alt site voi ati sarit ca arsi. Asa ca dragi forumisti internetul nu se termina la www. clape.ro



apoi si dupa ce adminii ti-au explicat tot cu rigiditate si abureli ne iei?
e uite "d-aia" sunt aceste "interdictii".
Ca intrati , faceti scandal, dar de un multumesc celor care au postat pe forum si la upload uitati...
id de user predestinat cred... catalinBANita
puteai foarte usor sa incarci niste versuri, ca alti useri incepatori care acum deja au acces la download.

[ Edited Thu Jan 07 2010, 04:24PM ]


Back to top
saracu
Thu Jan 07 2010, 04:54PM

Registered Member #8476
Joined: Sun Dec 06 2009, 09:43PM
Posts: 51
Sint iritat de ceea ce vad aici ....! FRAtilor am fost plecat de acasa citeva zile si n-am avut timp sa intru pe site decit in treacat sa arunc o privire ,fara sa fiu atent la ce mascarade pot isca "unii" asazisi clapari,care vorba luiMatrafox "nu traiesc decit din descarcat". M-a iritat foarte tare tupeul cu care "catalinbanita" a incercat sa intoarca doi admini si asta dupa ce primise "calificativul" de la HEAD ADMIN. NUii convin regulile jocului sa ne lase sau si mai bine sa puna mina tata pe munca !!!!! Nu va mai avea nevoie de download daca-si pune capul la contributie .!! Sa fii apucat el vremurile de acum 15 ani .Cu mult respect pentru admini si totodata "scuze" pentru cei pe care i-a suparat replica mea ,SARACU

Back to top
Neuronu Intelectual
Fri Jan 08 2010, 12:18AM

Registered Member #5453
Joined: Wed Jan 28 2009, 01:56PM
Posts: 231
pe bune acum, voi cam cat vreti sa downloadati asa??? eu am dreptul la 2 downloaduri si sunt super multumit, imi i-au ce imi trebuie, daca nu mai pot azi imi i-au maine , dar nu imi trebuie tot , asa ca nu cred ca ii trebuie chiar tot cuiva !!!!!!! si faza cu nu stiu de site-ul celalat pt ca am dat de el cand cautam, nu tine , crede-ma prietene ca nu tine vrajeala asta . eu sunt membru si aici dar si acolo . oamenii minunati sunt si aici si acolo , cu toate ca majoritatea sunt pe amandoua . pe mine m-au ajutat si ma ajuta amandoua site-urile. dar sa ciordesc cioara vopsita ca sa o impaiez nu e frumos . cei de aici au politica lor , cei de dincolo au politica lor . eu cred ca ar trebui sa multumesti tuturor pt ca exista si esti ajutat si de colo si de colo . parerea mea , poate nu conteaza dar e buna

[ Edited Fri Jan 08 2010, 12:22AM ]


Back to top
testiera
Fri Jan 08 2010, 05:10AM

Registered Member #5950
Joined: Tue Feb 10 2009, 05:25AM
Posts: 262
[quote]
pe bune acum, voi cam cat vreti sa downloadati asa??? eu am dreptul la 2 downloaduri si sunt super multumit, imi i-au ce imi trebuie, daca nu mai pot azi imi i-au maine , dar nu imi trebuie tot , asa ca nu cred ca ii trebuie chiar tot cuiva !!!!!!!


mare dreptate ai!!!sunt de aceeasi parere!


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap