Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
NU AM NIMIC CU M*****.RO SI NICI NU VREAU SA MAI AUD!!!
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
D-A-N
Thu Aug 14 2008, 09:34AM

Registered Member #8
Joined: Thu May 22 2008, 03:51PM
Posts: 64
Opriti-va fratilor cu aceasta polemica..ce naiba aveti de imparitit..fiecare are caracterul sau, facem noi educatie acum...care nu stie sa se comporte in societate trebuie eliminat...simplu, nu?NU VEDETI CE FRUMOASA E VIATA!!!!

Back to top
cminor
Thu Aug 14 2008, 10:48AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
nu de altceva dar unele posturi dispar si nu vreau sa se spuna ca am avut eu ceva conturi de reglat aiurea...

http://clape.ro/files/public/1218700081_55_FT2397_mongol_.jpg

http://clape.ro/files/public/1218700081_55_FT2397_mongo2_.jpg


Back to top
admin
Thu Aug 14 2008, 04:44PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
La fel a disparut si discutia de pe forum, pe care am postat-o eu la ei pe site. Ba mai mult, am primit si ban pe site ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ...
In aceasta discutie am explicat cum sta treaba, pentru ca am fost acuzati ba ca "am copiat" siteul, ba ca "seamana" siteurile, etc ...
Nu am copiat nimic, scriptul utilizat la cele 2 siteuri este "open source" deci poate fi utilizat de catre oricine, fiind un script gratuit. Se pare ca nu le-a convenit baietilor de acolo, probabil adminului, ca am "lamurit" problema (desi el stia acest lucru, numai ca vroia ca userii sa creda ca noi am "copiat" de la ei ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ) ... si au sters postul de pe forum in care era explicat destul de amanuntit despre ce este vorba ... Inclusiv chestiunea legat de cenzurarea numelor. Ei au fost primii care au cenzurat, pe urma, logic am raspuns cu aceeasi moneda ...
Pacat ca nu am fost inspirat sa fac un print screen, insa ceea ce spune cminor este adevarat: pe siteul lor, dispar posturile de pe forum sau chat, adica acele posturi care "nu le convin" ... Si in niciun post nu s-a vorbit urat, nici nu s-a injurat ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ... Concluzia, o trageti voi .. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
admin
Tue Aug 19 2008, 08:28PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
A, si inca ceva (vis a vis de chestiunea cu copiatul):


http://clape.ro/files/public/1219166915_1_FT2397_mong_tags_.gif


Deci, cine pe cine copiaza ?

Se pare ca mai au de invatat cate ceva de pe la noi. Am facut noi sectiunea de "Tags" pe site, hop si ei dupa cateva saptamani, insa au denumit-o "Legaturi...." ...

Logica ? Se pare ca adminii de acolo, ne viziteaza siteul, si se mai uita sa vada ce am facut nou pe site, si copiaza de la noi !


[ Edited Tue Aug 19 2008, 08:32PM ]


Back to top
cminor
Tue Aug 19 2008, 10:57PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
mey...
pai eu ma chinui sa nu fie cearta si ... :ppp
gata topic closed

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style


[download] Studio romania 2023 pa3x Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:12
Nu se incarca Style


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap